Patirtis Nuo 1973 m.
Plytų Mūras & Visiškai Įrengti Butai
Apie Arkada
Nekilnojamas turtas – plėtra, pardavimas ir priežiūra, gyvenamųjų namų statyba – statytojas ir generalinis rangovas, savo jėgomis atliekantis visus statybos darbus – tokios šiuo metu yra pagrindinės uždarosios akcinės bendrovės ARKADA veiklos sritys.

Rinkos sąlygomis gyvenamųjų namų statyboje dirbame nuo 1992 metų. Statome ir parduodame tiktai pilnai įrengtus butus. Pilnai įrengtų butų statyboje ir pardavime mūsų patirtis Lietuvoje yra didžiausia. Pastatėme ir pardavėme daugiau kaip 3000 pilnai įrengtų butų.

Aukštą statinių kokybę užtikriname tradicines, laiko patikrintas medžiagas, statinio konstrukcijas, gaminius ir statybos technologijas derindami bei papildydami šiuolaikiniais pastato energinį efektyvumą, patikimą garso izoliaciją, sveiką mikroklimatą garantuojančiais techniniais sprendimais bei aukštos kvalifikacijos specialistų darbu.

Siekdami maksimaliai patenkint klientų poreikius, geriau jį pažinti, stiprindami ryšius su pirkėjais, visais namų statybos etapais tiesiogiai bendraujame su potencialiais butų šeimininkais. Dirbame be jokių tarpininkų: savo lėšomis perkame žemės sklypus, užsakome statybos projektus, savo jėgomis vykdome statybos darbus, pastatytų butų pardavimą, pastatų priežiūrą.

Įgyta patirtis ir sukaupti ištekliai – tiek žmogiškieji, tiek ir materialieji – tai ne vienerių darbo metų rezultatas. Bendrovės ištakos siekia 1973 metus, kuomet Projektavimo ir statybos suvienijimas „Šiauliai“ įkūrė Šiaulių miesto statybos valdybą. 1990 metais Projektavimo ir statybos susivienijimas „Šiauliai“ buvo likviduotas, Šiaulių miesto statybos valdyba reorganizuota, jos pagrindu įsteigiant valstybinę įmonę ARKADA, kuri 1992 metais tapo nepriklausoma privataus lietuviško kapitalo įmone.